Prezentery wzorniki

Profesjonalne, skuteczne narzędzia sprzedażowe !

Prezenter / Wzornik to świetne narzędzie pracy dla Handlowca, Przedstawiciela lub Dystrybutora. Próbki Twoich produktów zamknięte są w poręcznej formie i prezentują się w całej okazałości. Taka forma prezentacji dużo lepiej działa na wyobraźnię Twojego Klienta, niż najlepsze nawet zdjęcia wydrukowane w katalogu, broszurze, czy na ulotce. Dzięki temu Twoje produkty stają się dla kupującego bardziej atrakcyjne, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia ich sprzedaży.

Próbki produktów granulowanych, sypkich, płynnych, w postaci płytek umieszczamy w czymś na kształy segregatora, gdzie do jednej lub do obu stron wewnętrznej okładki doklejone są próbki Twoich produktów. Takie próbki zabezpieczone są dodatkowo tekturową nakładką z idealnie wyciętymi otworami. Jeśli produkt jest płynny i przelany do fiolek, to zamiast tekturowej nakładki stosujemy piankę różnej grubości. Fiolki wciska się wówczas w otwory idealnie wycięte w piance.

Okładkę drukujemy dla Ciebie wg indywidualnego projektu, który przygotujesz sam lub my zrobimy to za Ciebie. Na okładce możesz umieścić m.in. dane teleadresowe swojej firmy, hasła reklamowe, nazwy i opisy produktów, namiary na Handlowców, mapkę lokalizacyjną Twojej Firmy i wiele innych przydatnych informacji, które Cię wyróżniają i którymi chcesz się pochwalić. Okładkę dodatkowo laminujemy błyszczącą lub matową folią dla zabezpieczenia przed wilgocią lub zabrudzeniem.

 

 

DANAD Agencja Reklamowa
71-181 Szczecin ul. Somosierry 31C/4 NIP: 8512427935 rok zał. 1991

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności