Prezentery wzorniki

na granulaty, kryształki i proszki

w dużych blistrach

Duże blistry (przezroczyste pojemniczki z idealnie przejrzystego tworzywa sztucznego), do których nasypujemy granulat, proszek, ziarno lub nasiona ma wymiary ok. 5,4 x 4,7 cm i wysokość ok. 1,8 cm. Dla wzmocnienia konstrukcji blistry mają zaokrąglone rogi, co zabezpiecza próbkę przed zgnieceniem lub pęknięciem. W 1 blistrze mieści się ok. 50 g produktu. Blistry szczelnie zaklejamy zabezpieczając w ten sposób produkt przed rozsypaniem. Tak przygotowane próbki klejone są na stałe do okładki i od góry zabezpieczone nakładką z idealnie dopasowanymi otworami.

w okrągłych blistrach

Okrągłe blistry (przezroczyste pojemniczki z idealnie przejrzystego tworzywa sztucznego), do których nasypujemy granulat, proszek, ziarno lub nasiona ma średnicę ok. 6 cm i wysokość ok. 1,3 cm. Dla wzmocnienia konstrukcji blistry są delikatnie spłaszczone u góry, co zabezpiecza próbkę przed zgnieceniem lub pęknięciem. W 1 blistrze mieści się ok. 35 g produktu. Blistry szczelnie zaklejamy zabezpieczając w ten sposób produkt przed rozsypaniem. Tak przygotowane próbki klejone są na stałe do okładki i od góry zabezpieczone nakładką z idealnie dopasowanymi otworami.

w średnich blistrach

Średnie blistry (przezroczyste pojemniczki z idealnie przejrzystego tworzywa sztucznego), do których nasypujemy granulat, proszek, ziarno lub nasiona ma wymiary ok. 3,5 x 2,5 cm i wysokość ok. 1 cm. Dla wzmocnienia konstrukcji blistry mają zaokrąglone rogi, co zabezpiecza próbkę przed zgnieceniem lub pęknięciem. W 1 blistrze mieści się ok. 20 g produktu. Blistry szczelnie zaklejamy zabezpieczając w ten sposób produkt przed rozsypaniem. Tak przygotowane próbki klejone są na stałe do okładki i od góry zabezpieczone nakładką z idealnie dopasowanymi otworami.

w malutkich blistrach

Najmniejsze blistry (przezroczyste pojemniczki z idealnie przejrzystego tworzywa sztucznego), do których nasypujemy granulat, proszek, ziarno lub nasiona ma wymiary ok. 2,2 x 1,9 cm i wysokość ok. 0,6 cm. Dla wzmocnienia konstrukcji blistry mają delikatnie zaokrąglone rogi, co zabezpiecza próbkę przed zgnieceniem lub pęknięciem. W 1 blistrze mieści się ok. 8 g produktu. Blistry szczelnie zaklejamy zabezpieczając w ten sposób produkt przed rozsypaniem. Tak przygotowane próbki klejone są na stałe do okładki i od góry zabezpieczone nakładką z idealnie dopasowanymi otworami.

w plastikowych fiolkach

Twój produkt zostanie przesypany do plastikowej fiolki, która posiada gwint i zakrętkę. Fiolki mogą mieć różne wielkości i grubości. W ten sposób przygotowana próbka zostanie umieszczona w otworze, który został wcześniej wycięty w trwałej piance, a pianka umocowana jest do tekturowej okładki z Twoim indywidualnym projektem. Powstaje w ten sposób Prezenter / Wzornik z próbkami produktów, które można w każdej chwili wysypać z fiolki i dotykając sprawdzić jego konsystencję. Można go też powąchać, czy wręcz pokosztować (jeśli nadaje się do spożycia). Jeśli na skutek użytkowania produktu ubędzie, możesz go w każdej chwili do fiolki dosypać, fiolkę zakręcić i z powrotem umieścić w Prezenterze / Wzorniku.

w szklanych fiolkach

Twój produkt zostanie przesypany do szklanej fiolki, która może być zatykana plastikową zatyczką lub prawdziwym ekologicznym korkiem. Fiolki mogą mieć różne wielkości i grubości. W ten sposób przygotowana próbka zostanie umieszczona w otworze, który został wcześniej wycięty w trwałej piance, a pianka umocowana jest do tekturowej okładki z Twoim indywidualnym projektem. Powstaje w ten sposób Prezenter / Wzornik z próbkami produktów, które można w każdej chwili wysypać z fiolki i dotykając sprawdzić jego konsystencję. Można go też powąchać, czy wręcz pokosztować (jeśli nadaje się do spożycia). Jeśli na skutek użytkowania produktu ubędzie, możesz go w każdej chwili do fiolki dosypać, fiolkę zatkać i z powrotem umieścić w Prezenterze / Wzorniku.

DANAD Agencja Reklamowa
71-181 Szczecin ul. Somosierry 31C/4 NIP: 8512427935 rok zał. 1991

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności